Zukari

Ksiegi Klanowe Zukari


#1 11-04-2008 15:26:29

Zirelay

Dusza Zukari

8099747
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 09-04-2008
Posty: 32
Aktualny Krąg postaci: 61 krąg wtajemniczenia

Przyklad podania


W tym temacie prosze zamieszczac podania rekrutacyjne. Wymagane jest posiadanie odrobiny wyobrazni <mruga> napewno kazdy z was ja ma, gdyz, zeby dostac konto na allseronie nalezy napisac opowiadanie.

W takowym podaniu powinny zostac zamieszczone informacje:
-na temat postaci(Profesja,wiek, posiadany sprzet)
-oczekiwania wobec Gilgi
-Wymienione poprzednie klany(jezeli takie byly)
-informacje o rodzenstwie(profesja,wiek,imie kazdej postaci)



Podanie nalezy utrzymac w "Klimacie" komnaty.
Oczywiscie pod podaniem nazelży uwidocznic akceptacje regulaminu.  Powodzenia!
Przed napisaiem podania prosze o wysłanie scrinow ze swojej komnaty do moich prywatnych ksiag HardCoreFlowers@poczta.fm





<Zirelay zasiadła przy nowym pieknym, rzezbionym, debowym stole. Pogładzila delikatnie blat drobna dłonią>
-Wiec sala Audiencyjna została wykonczona...
<rozejrzała sie wygodnie usadawiajac sie w swoim fotelu>
-Zaczynamy....


<Śpierwczka klingi weszła szybkim krokiem do sali, rozejrzała sie, zapewne oceniajac jakosc wykokanych prac. Zatrzymała swój wzrok na siedzacej na podwyrzszeniu niej siostrze, najwyrazniej zajetej jakas papierkową robota.>
-Nawet podoba mi sie ten wystroj, całe szczescie mamy podobny gust...
<Rzekła Nyami po czym przewrociła oczyma>
-Znowu nad tym ślęczysz? Heh wy magowie... No ale nie po to tu przyszłam zeby cie odciagac od pracy. Czytałam regulamin, nie jest zły, zgodze sie z nim.
<westchneła i siadła po lewej stronie Zir zagładajac jej niedbale w pisma>
-Czekamy na kogos?





Przykładowe Podanie Rekrutacyjne:



<Ork stanał przed drzwiami czytajac widniejacy na nich napis "Sala audiencyjna">
-To pewnie tu tzreba sie zgłosić, tak mi przynajmniej wiadomo...
<wział głeboki oddech po czym wszedł do komnaty. Była jasno oswietlona i widac bylo, ze jest nowa. Z poczatku nie dostrzegł nikogo. Po chwili dobiegł go głos "Zapraszamy blizej". Mogł nalezec tylko do jasnej, tej barwy nie mozna pomylic. Spojrzał w kierunku zródła i dostrzegł drobna postac siedzącą na podwyższeniu. Jak mogł jej nie dostrzec!
Lekko zakłopotany udał sie w jej kierynku.>
-Witam nazywam sie ........... Chce ubiegac sie o czlonkostwo w waszej gildi. Poszukuje braci i siostr z ktorymi mogłbym wyruszac na polowania, liczyc na ich wsparcie i pomoc.
nie jestem doswiadczonym orkiem, mam dopiero 24krag wtajemniczenia. Posiadam swoja bron Sword of revolution i zbroje Bone Plate, nie najlepszej klasy, ale własna.

<po zakonczeniu wypowiedzi przygladal sie obliczu elfki probujac odczytac malujace sie na niej emocje. dopiero teraz zauwazył druga postac stojaca obok. Była to jasna, spiewaczka klingi, jak przypuszczał. Skinał głowa z szacunkiem>


"Poza wszechświatem jest nicośc.
    Ta nicośc nazywa sie nadprzestrzenia.
    W nicości wisi mała banka istnienia. Ta banka nazywa sie statkiem.
    Banka nie jest ani w ruchu, ani w bezruchu, nie zna orientacji, bo w nicości nie istnieją odległości ani kierunki. Wisi tam od zawsze, bo w nicości nie istnieje czas. Czas, odległośc, kierunek mają znaczenie tylko wewnatrz banki, a banka może je utrzymac jedynie popreez całkowite rozdzielenie tego, co znajduje sie wewnatrz, od tego, co znajduje sie na zewnatrz.
    Banka jest swoim własnym wszechświatem.
    A poza wszechświatem jest nicośc."

Offline

 
Forum prowadzone przez Lider-kronikarz Zirelay

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opl.pun.pl www.zieloneberety.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.polozne2010.pun.pl www.smoczadolina.pun.pl